11486. 399. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Capodimonte plasztikus figurákkal díszített, 2 személyes porcelán kávés készlet (kanna, kiöntő, cukortartó, 2 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, kis sérülésekkel, lepattanásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf