Capodimonte kosaras virágcsokor, festett porcelán, jelzett. Sérült. m:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Capodimonte-kosaras-viragcsokor-festett-porcelan-jelzett-Serult-m14cm~II2444714
2444714
11661
399
Beschreibung: Capodimonte kosaras virágcsokor, festett porcelán, jelzett. Sérült. m:14cm
: tm