Porzellan

Zahl der Lose: 425

Josef Steidl Znaim antik, historizáló fajansz fali dísztál virág, zene és neorokokó motívumokkal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással, d: 39,5 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, with very small damage. d: 39,5 cm
11238.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág ábrázolással. kopott, apró mázrepedés. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 31 cm
11239.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Schütz Cilli lapos falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, erős kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 29 cm
11240.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Herendi, Óherendi virág mintás porcelán váza. Dombornyomott díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 22, 5 cm
11241.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm
11242.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
11243.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Herendi Léda a hattyúval, fehér mázas, jelzett, hibátlan. Tervező: István Lőrinc (1901-1985) m:13,5 cm, h:20 cm
11244.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11245.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, két részből áll, csavar laza 24 cm
11246.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Herendi enyelgő pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka! 16x17,5 cm
11247.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11248.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28 cm.
11249.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF