Tátott szájú halacska, lüszteres fényű narancs és zöld színben, kerámi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Tatott-szaju-halacska-luszteres-fenyu-narancs-es-zold-szinben-keramia-kopott-Oldalan-~II2436010
2436010
11165
399
500
Art-ceramics
Beschreibung: Tátott szájú halacska, lüszteres fényű narancs és zöld színben, kerámia, kopott. Oldalán etikett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 6,5 cm
: tm