Retro iparművész falitál, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Retro-iparmuvesz-falital-mazas-keramia-jelzett-apro-mazhibakkal-es-apro-kopasnyomokkal~II2423061
2423061
11136
399
Art-ceramics
Beschreibung: Retro iparművész falitál, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal és apró kopásnyomokkal, d: 21 cm
: karap_norbert