Népi tejes köcsögök (6 db), mázas cserép, 19. század, korának megfelel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Nepi-tejes-kocsogok-6-db-mazas-cserep-19-szazad-koranak-megfelelo-kopasokkal-serC3~II2440520
2440520
11171
399
Art-ceramics
Beschreibung: Népi tejes köcsögök (6 db), mázas cserép, 19. század, korának megfelelő, kopásokkal, sérülésekkel. m: 17 és 28 cm között
: tm