Ausztrália 2009. 100$ aranyozott bankjegy replika, tanúsítvánnyal, ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~2000010/Ausztralia-2009-100USD-aranyozott-bankjegy-replika-tanusitvannyal-keretben-TI-Australia-2009~II2394626
2394626
31218
399
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: Ausztrália 2009. 100$ aranyozott bankjegy replika, tanúsítvánnyal, keretben T:I
Australia 2009. 100 Dollars gold plated banknote replica with certificate, in frame C:UNC
: nagy_andras