31953.
399. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1956. "Tűzrendészeti Érem" arany fokozata, zománcozott és aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 aranyozás kopott NMK: 564.