12008.
399. Gelaufene Fernauktion
Uhren
5 000 HUF
34
Vegyes óra tétel 11 db, többnyire mechanikus (Tirza Geneva, Lanco, Doxa, Geneva sport, Nivrel, Cortébert, Rila st.) Nagy részben javításra, tisztításra szorúl. Kopott, sérült.