14318.
399. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Zeneszerzők élete képekben és dokumentumokban, 4 kötet: Bartók Béla, Liszt Ferenc, Kodály Zoltán, Joseph Haydn. Bp., 1977-1982, Zeneműkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, az egyik kissé szakadt papír védőborítóban.