12566. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Távol-keleti lakkozott, festett, aranyozott fa dobozka, kulcs nélkül, kopott, az egyik zsanér kissé laza, 14x16x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras