12687. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF
0 HUF
Távol-keleti gazdagon festett sárkány maszk, fali dísz, fa, kisebb repedésekkel, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, 41x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras