12833. 399. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF
0 HUF
Régi manikűr készlet, kopott, eredeti dobozában, egy belül kopott, sérült borítással, egy eszközön a műanyag borítás sérült, 23x17x3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert