Nagyméretű egészvászon könyv alakú tároló dobozok, kopottak, kopottak,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500014/Nagymeretu-egeszvaszon-konyv-alaku-tarolo-dobozok-kopottak-kopottak-a-gerinceken-serulC3~II2444232
2444232
12471
399
Flea Market
Beschreibung: Nagyméretű egészvászon könyv alakú tároló dobozok, kopottak, kopottak, a gerinceken sérülés nyomokkal, 31x27x11 cmx2
: pelikán_kristóf