Flohmarkt

Zahl der Lose: 959

3 db különböző tárca, szövet és műbőr, használt állapotban + műbőr telefontartó tok
12683.

Rufpreis:
1 400 HUF
Feline fekete női magassarkú cipő, szövet és műbőr, m: 36, újszerű állapotban, eredeti dobozában
12684.

Rufpreis:
1 400 HUF
Nagyméretű, keleti stílusú ló szobor aranyozott díszítéssel. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, az egyik füle sérült, ragasztott. 51x23x43 cm
12685.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tengeri kagyló és csigaház gyűjtemény, szépen rendszerezve, 15 műanyag tartódobozban
12686.

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Távol-keleti gazdagon festett sárkány maszk, fali dísz, fa, kisebb repedésekkel, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal, 41x39 cm
12687.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nagyméretű, festett mintás távol-keleti legyező, fa, vászon és papír, kissé foltos, kb. 165x85 cm
12688.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kínai nyugi golyó pár, dobozában
12689.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kínai lakkozott fa doboz, kézzel festett díszítéssel, kulccsal, működő zárral, kopásokkal, kis sérülésekkel, 21x16x8 cm
12690.

Rufpreis:
1 000 HUF
WMF nikkelezett fém tálca, XX. sz. első fele, kopásokkal, 34,5x26 cm
12691.

Rufpreis:
1 400 HUF
Berndorf alpakka csésze, jelzett, kis kopással, kisebb rozsdafoltokkal, m: 7 cm, d: 11 cm
12692.

Rufpreis:
1 000 HUF
Alfi nyugatnémet ezüstözött kávés termosz, jelzett, jó állapotban, m: 23 cm
12693.

Rufpreis:
2 000 HUF
4 db műbőr táska, kis kopásnyomokkal, fekete és barna színben, vegyes méretben
12695.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF