cca 1890 Deutsche Reichskleinodien (Német koronázási jelvények) Meyers lexikon (1894 - 1898) melléklete. Színes krómlitográfia, papír. Hajtás nyoma látható. Üvegezett műanyag keretben. Külső méret 40x35 cm