11884.
399. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Vera effigies sacri vultus domini nostri Jesu Christi. Veronika kendőjének feltehetően XIX sz. végi-XX. sz. eleji másolata, kegytárgy. Nyomat, selyem Jobb alsó sarkában kissé töredékes viaszpecséttel. Foltos. Üvegezett keretben, 39x27,5 cm