Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Juwelen/Juwelen~1500020/Ezust-Ag-ketagu-villa-plasztikus-szecesszios-rozsas-diszitessel-jelzett-kopasnyomokk~II2419001
2419001
19055
399
4400
Jewellery
Beschreibung: Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, jelzett, kopásnyomokkal, 15 g, h: 13,5 cm
: tm