Ezüst (Ag). Dupla fedeles női zsebóra ezüst tokban, egész felületén figurális, niellós és aranyozott florális díszítménnyel. Arab számlapost, festett zománc számlap. Működőképes. Jelzett: magyar behozatali fémjellel. 1900 körül. Átm.: 3 cm Súly: bruttó 25,42g