11005.
399. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca. 1870 Nürnberg Insel Schütt (Schütt-sziget), Alex Marx. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Steel engraving, framed, 10,5 x 16 cm