11001.
399. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca. 1820 Frankenthal gegen Westen (frankenthali scriptorium) Rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Copper engraving, framed, 24 x 19,5 cm