10722.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
V Dely A jelzéssel: Ligetben. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 31,5×27 cm