10700.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szabó jelzéssel: Szarvasok. Olaj, vászon. Kissé foltos. Antik, kissé sérült fa keretben. 23,5x18,5 cm