10695.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Slosár jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, javított. Fa keretben, 100×75 cm