10680.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
Rózsa jelzéssel: Margitszigeti rét, háttérben a víztoronnyal. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 35,5x47,5 cm