10504.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Rácz jelzéssel (Rácz András?): Félelem, 1975. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 51x28 cm