10668.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm