10807.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 30×40 cm