10787.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Margarétás csendélet, olaj, karton, 26x19cm, fa keretben, sérült.