10785.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, kissé sérült. 39,5x30,5 cm.