10644.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm