Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Mayd-jelzessel-feltehetoen-XIX-sz-masodik-feleben-mukodott-osztrak-vagy-nemet-festo-alk~II2443994
2443994
10489
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mayd jelzéssel, feltehetően XIX. sz. második felében működött osztrák vagy német festő alkotása: Vízparti táj. Olaj, vászon, sérült. 53×68,5 cm
: pelikán_kristóf