10601.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Kádár Béla jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, fa keretben, 45×35 cm