10596.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
KB (?) monogramm jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, falemez. Bal alsó sarkában sérült, vetemedéssel. 45x63 cm