10853.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Utcarészlet templomtoronnyal (Gönc), 1961. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben (paszpartu által félig takart felirattal). 46x29,5 cm