10857.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Tanulmány. Ceruza, lavírozott tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 35,5x26 cm