Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, vászon. 60x70 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Noi-akt-Olaj-vaszon-60x70-cm~II2444283
2444283
10890
399
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, vászon. 60x70 cm
: pelikán_kristóf