10882.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. Lap szél e kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31x38,5 cm