10594.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
JP vagy PJ 1986 jelzéssel: Katona portréja. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x44,5 cm