10561.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Glatz jelzéssel: Folyóparti ház. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 24,5x32,5 cm