10558.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Gadányi Jenő jelzéssel: Portré. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 30×24 cm