10737.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/295), 17×13 cm