10729.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A Weiss jelzéssel: Cica. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Hátoldalán 1929 évszámmal és olvashatatlan felirattal. 35x24,5 cm.