10379. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Sárkány Gyula (1887-1962): Csendélet cseresznyékkel és eperrel. Olaj, karton, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 34,5×54,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras