Nagy Lajos (1956-): Női akt. Ceruza, kréta, kollázs, papír, jelzett. L... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Lajos-1956-Noi-akt-Ceruza-kreta-kollazs-papir-jelzett-Lap-szele-serult-50x70-~II2433040
2433040
10310
399
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Nagy Lajos (1956-): Női akt. Ceruza, kréta, kollázs, papír, jelzett. Lap széle sérült. 50x70 cm
: tm