4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Krón Béla (1884-1965): Corso Vittorio Emanuele (Milánó). Rézkarc, papír, jelzett, lap kissé foltos, hullámos, üvegezett fa keretben, 28×22 cm