10217. 399. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Kondor Lajos (1926-2006): Hajógyártás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm Keret külső mérete: 46,5x65,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf