Jámborfy Katalin vázlatfüzet 26 oldal rajzokkal. Ceruza, akvarell, nag... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jamborfy-Katalin-vazlatfuzet-26-oldal-rajzokkal-Ceruza-akvarell-nagyreszt-gyermek-tema-34x2~II2393084
2393084
10180
399
Beschreibung: Jámborfy Katalin vázlatfüzet 26 oldal rajzokkal. Ceruza, akvarell, nagyrészt gyermek téma. 34x24 cm Jelzettek.
: karap_norbert