5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dékány Ágoston (1948-2015): Eredet (Oorsprong). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (40/6). Autográf ajándékozási sorokkal Székely András (1942- 2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek 1988-ból. Frans Masereel Centrum, Kasterlee, Belgium szárazbélyegzőjével. Lap széle kissé foltos. 33,5x45,5 cm