Csisztu Mihály (1933-2008): Túristvándi vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett. A művész lánya, Csisztu Zsuzsa tornászbajnoknő, televíziós műsorvezető autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fa keretben. 31×39 cm